Služby

Objednávky u rozvozce, obchodního zástupce, telefonicky nebo mailem

Objednávky u rozvozce, obchodního zástupce nebo telefonicky

Rozvozce denně zásobuje zákazníky čerstvým zbožím a zároveň přijímá objednávky na další dny. Zákazníky navštěvuje obchodní zástupce, který nabízí novinky, akční zboží a řeší potřeby zákazníků. Telefonický servis přijímá objednávky a řeší administrativní záležitosti.

Komplexní sortiment zboží

Sortiment

Nabízíme okolo sta čerstvých pekařských a stejné množství cukrářských výrobků. Komplexní sortiment urychluje zásobování a šetří zákazníkův čas. Výrobky dodávané v přepravkách dělíme na počty, které naleznete v katalogu na těchto stránkách. U výrobku naleznete číslo výrobku, název, hmotnost, trvanlivost a minimální odběr daného druhu. V ceníku pak navíc naleznete jeho cenu.

Doprava zboží k zákazníkovi

Doprava zboží k zákazníkovi

Doprava zboží je zdarma. Čerstvé zboží je dodáváno zpravidla dle rozvozního plánu dvakrát denně 7 dnů v týdnu. Zboží je zákazníkovi složeno na místo, které si přeje tak, aby s dodávkou zboží nemusel vykonávat žádnou pracovní činnost. Auta jsou vybavena z části chladícím zařízením pro současný závoz kompletního sortimentu pekařských a cukrářských výrobků.

Ceny, slevy, akce

Ceny, slevy, akce

Ceny jsou neustále porovnávány s konkurenčními nabídkami a udržovány v příznivých cenových úrovních.
Do akcí, které probíhají každý měsíc, nabízíme pravidelně několik druhů výrobků jak z pekařského, tak cukrářského sortimentu. Kromě těchto akčních nabídek uvádíme na trh každý měsíc zajímavé novinky. U příležitostí různých svátků a výročí provádíme tématické akce.